فروش دستگاه پرکینز آمریکایی عتیقه

سلام دوستان
دستگاه های پرکینز آمریکایی قدیمی رو همه تون می شناسید و می دونید که از بادوام ترین و بهترین پرکینزهای موجود در بازار هستند و اگر ازشون کار مداوم بکشیم بالای 50 سال عمر می کنند. اگر کسی بخواد یک عدد از این دستگاه ها رو که نو باشه تهیه کنه حدود 1200 دلار یعنی 18 میلیون تومان میشه. من یکی از این دستگاه ها دارم که 25 سال پیش خریداری شده ولی تا الآن استفاده نشده و کاملاً نو هست. اگر به ظاهرش هم نگاه کنید مشخصه که داره برق می زنه و استفاده نشده. شاید کلاً 50 برگ باهاش تایپ شده باشه. این دستگاه را 5 سال پیش، موقعی که کلاس بریل می رفتم از یکی از دوستان نابینا خریدم و اون موقع برای خریدش دو تا و نیم سکه بهار آزادی به او دادم. یک ریال هم تخفیف نداد ولی وقتی خریداری کردم فهمیدم واقعاً نو و استفاده نشده هست و به قیمتش می ارزد. الآن هم می خواهم این دستگاه پرکینز نو را به کمی کمتر از قیمت دو و نیم سکه بهار آزادی یعنی به قیمت 10 میلیون تومان بفروشم. کارتن و کائوچو و همه چیزش هم هنوز سالم و دست نخورده هست. اگر کسی خواست لطفاً تماس بگیره. ضمناً من در شیراز هستم و یک هفته هم مهلت تست میدم. اگر به هر دلیل از خرید دستگاه پشیمان شدید طی یک هفته می تونید برگردانید و پولتان را پس بگیرید.
ضمناً این دستگاه را از آقای رفیعی که مربی نابینایان و تعمیرکار و فروشنده
دستگاه های پرکینز هست خریده ام. کسانی که ایشان را می شناسند می تونند برای اطلاع از تاریخچه و مشخصات دستگاه با ایشان تماس بگیرند.
شماره تماس من: 09354167938


47 بازدید

درباره نام تستی نام خانوادگی تستی:

نقش: مدیر
2 نوشته ی وی را ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها:, ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
info@irannopendar.com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 135 عملیات در 1 ثانیه انجام شد.